Číslo výrobku:6521
Hmotnost:40g
Použitelnost:7 dní

Složení: náplň kakaová 54 % (palmový olej, kakaová náplň (cukr, kakao, SOJOVÁ mouka, palmový olej, modifikovaný kukuřičný a bramborový škrob, glukózový sirup, sušená syrovátka), voda, kakaová poleva (cukr, plně ztužený palmojádrový tuk, kakao, emulgátory: SOJOVÝ lecitin, E 476, aroma), náplň mléčná 21 % (cukr, sušené MLÉKO, palmový olej, glukózový sirup, sušená SYROVÁTKA, plně ztužený kokosový tuk, zahušťovadlo alginát sodný, emulgátor E472a, aroma, barviva: karoten, riboflavin, PŠENIČNÁ mouka), voda, cukr, aroma), buflérový korpus (korpusová směs ( PŠENIČNÁ mouka, cukr, bramborový škrob, sušená VEJCE, kypřící látky: E 450i, jedlá soda, glukózový sirup, emulgátory: E 472b, E 477, sušené MLÉKO, stabilizátor alginát sodný, sůl, aroma, barvivo karoten), voda, rychlošlehací přípravek (voda, emulgátory: E 471, E475, E432, přírodní aroma), kakaová poleva (viz.výše), palmový olej. Může obsahovat: arašídy, skořápkové plody..

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.