Číslo výrobku:6502
Hmotnost:60g
Použitelnost:1 den

Složení: žloutková náplň 42 % (voda, cukr, krémový prášek (kukuřičný škrob, kukuřičná mouka, aroma, kurkumový extrakt, jedlá sůl), rostlinný tuk (palmový a kokosový tuk, řepkový olej, voda, emulgátory: polyglycerolové estery mastných kyselin, mono a diglyceridy mastných kyselin a slunečnicový lecitin, konzervant kyselina sorbová, regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma barvivo karoteny), MÁSLO, mléčná směs (sušená SYROVÁTKA sušené odtučněné MLÉKO), pasterované vaječné ŽLOUTKY 4%, vanilínový cukr (cukr, aroma)), ovoce 30% (čerstvé dle sezonní nabídky (jahody/hroznové víno/kiwi/man­darinka/meruň­ka/pomeranč/nek­tarinka) a kompotované 30% (višně, voda,cukr, regulátor kyselosti kyselina citronová) / broskve (broskve, voda, cukr, regulátor kyselosti kyselina citronová)), korpus linecký košíček (PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinný tuk (řepkový olej, částečně ztužený palmový tuk, voda, emulgátory: slunečnicový lecitin, E475, E471, jedlá sůl, konzervant kyselina sorbová, máslové aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová, barvivo betakaroten), VEJCE, citropasta ( voda, jablečná dřeň, zahušťovadlo xanthan, konzervant E202, citrónové aroma), vanilínové aroma), želatinová poleva (glukózo-fruktózový sirup, cukr, voda, meruňková dřeň, želírující látka pektin, regulátory: kyselosti kyselina citrónová, E450iii, extrakt z mrkve a dýně, stabilizátor E509, barvivo beta karoten, aroma, konzervant kyselina sorbová), aroma. Může obsahovat: arašídy, skořápkové plody, sóju.

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.