Číslo výrobku:2302- Hořice, Hrušová
Hmotnost:360 g
Trvanlivost:1 den

Složení: PŠENIČNÁ mouka, pitná voda, pekařské droždí, řepkový olej, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), cukr, zlepšující přípravek (PŠENIČNÁ mouka, glukóza, JEČNÁ sladová mouka, enzymy, látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová).

Alergeny: Obiloviny osahující lepek (pšenice, ječmen).

Energetická hodnota 1215 kJ / 291 kcal
Tuky 4,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,45 g
Sacharidy 52 g
z toho cukry 3,1 g
Vláknina 2,5 g
Bílkoviny 9,2 g
Sůl 1,8 g

Složení: PŠENIČNÁ mouka, pitná voda, řepkový olej, zlepšující přípravek (PŠENIČNÁ mouka, sušená SYROVÁTKA, JEČNÁ sladová mouka, sušené MLÉKO, emulgátor: E471, pražená JEČNÁ sladová mouka, látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová), pekařské droždí, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), cukr.

Alergeny: Obiloviny osahující lepek (pšenice, ječmen), mléčné výrobky.

Energetická hodnota 1305 kJ / 312 kcal
Tuky 5,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 g
Sacharidy 54 g
z toho cukry 3,3 g
Vláknina 2,5 g
Bílkoviny 9,5 g
Sůl 1,4 g

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.