Číslo výrobku:8194
Hmotnost:30 g
Použitelnost:2 dny

Složení: sněhový korpus 30 % (cukr, VAJEČNÝ BÍLEK , regulátor kyselosti kyselina citronová), vanilínový cukr (cukr, aroma)), borůvky 15%, SMETANA se stabilizátorem karagen, rostlinný krém (voda, plně ztužený palmojádrový tuk, cukr, MLÉČNÁ bílkovina, emulgátory: E472b, E 472e, SOJOVÝ lecitin, stabilizátory: E460, E466, E340, aroma, barvivo karoteny), agarová poleva (voda, cukr, zahušťovadlo agar), meruňková poleva (glukózo-fruktózový sirup, cukr, voda, meruňková dřeň, želírující látka pektin, regulátory: kyselosti kyselina citrónová, E450iii, extrakt z mrkve a dýně, stabilizátor E509, barvivo beta karoten, aroma, konzervant kyselina sorbová), kakaová poleva (cukr, plně ztužený palmojádrový tuk, kakao, emulgátory: SOJOVÝ lecitin, E 476, aroma), palmový olej., dekorace z bílé čokolády ( cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátor slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma) /čokoládové dvoubarevná spirála (cukr, kakaová hmota, kakaová máslo, sušené plnotučné MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, LAKTÓZA, emulgátor slunečnicový lecitin, přírodní aroma). Může obsahovat: pšeničný lepek, arašídy, skořápkové plody.

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.