Číslo výrobku:9080
Hmotnost:70g
Použitelnost:3 dny

Složení : náplň 74% (jablečná krouhanka (jablka 92%, modifikovaný škrob E1412, kyselina kyselina citronová, konzervanty: E202, OXID SIŘIČITÝ, voda), pudinkový krém (fruktóza, modifikovaný škrob E1414, sušené MLÉKO, palmový olej, zahušťovadlo alginát sodný, sušená SYROVÁTKA, sůl, barviva: karoten, riboflavin, aroma), rostlinný krém (voda, plně ztužený palmojádrový tuk, zvlhčující látka sorbitol, MLÉČNÁ bílkovina, emulgátory: E 472b, E 472e, SOJOVÝ lecitin, stabilizátory: E 460, E 466, E 340, E 461, aroma, barvivo karoten)), korpus z pálené hmoty (VAJEČNÁ MELANŽ, PŠENIČNÁ mouka, voda, řepkový olej, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný)), piškotový korpus (korpusová směs (PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÝ škrob, fruktóza 19 %, sušená VEJCE, isomaltulóza 7 % (zdroj glukózy a fruktózy), emulgátory (E472b, E477, E471), kypřící látky (E450,uhličitan sodný, E341), sušené MLÉKO, glukózový sirup, sušená SYROVÁTKA, stabilizátory (E516, E466), aroma, barvivo karoten), voda), skořice. Může obsahovat: arašídy, skořápkové plody.

DORT DIANA JE SLAZEN FRUKTÓZOU A ISOMALTULÓZOU.

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.